Neler yeni

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Phlox Pro 5.5.1 NULLED WordPress Teması

Wordress Tema Phlox Pro 5.5.1 NULLED WordPress Teması 2021-02-16

İndirme izni yok
Reklam Ver Reklam Ver
phlox-pro-5-5-1-nulled-wordpress-theme.png


Phlox, şimdiye kadar gördüğünüz en iyi Elementor çok amaçlı WordPress Temasıdır. Elementor'da kolayca içe aktarabilen ve düzenleyebilen 30'dan fazla Compelete Elementor demosuna sahiptir.
Sitenizi istediğiniz gibi yapın, elementor sayfa oluşturucu ile piyasada bulunan herhangi bir özelleştirilebilir WordPress temasından daha da özelleştirilebilir, Elementor için 160 öğe mevcuttur ve her şey için seçenekler vardır, web sitenizin tüm pikselleri üzerinde tam kontrole sahip olursunuz . Phlox, tüm Yaratıcı görevleriniz için 90'dan fazla Elementor şablonuna sahiptir.
Phlox, en güçlü ve gelişmiş tema seçenekleri sistemiyle birlikte gelir; Her bir sayfa için seçenekleri geçersiz kılabilir veya tüm web sitesine uygulanacak şekilde global olarak ayarlayabilir ve sonuçları gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Tema seçeneklerindeki akıllı bağımlılık algoritması, seçenekle çalışmayı çok eğlenceli, basit ve sezgisel hale getirdi. Böylece ihtiyaç duyduğunuz ilgili seçenekleri olması gerektiği gibi doğru konumda kolayca bulabilirsiniz.
Üst