Neler yeni

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

• Vatan Diye Bir Hastalığa Tutulduk. Allah Şifa Mifa Vermesin. O Şimdi Asker UNİNVİTED
  • Türk Siber Konseyi Siber Savaşcı Katılım Formu (Grup Alımı İçin Tıkla)
  • Vatan Ugruna Can Alip Can Verenlerin Serefine / In h those who gave their lives to the Turkey

İnternet Adımla Tamam İsmim Mazshar

Reklam Ver

Mazshar

Asteğmen
Asteğmen

yakın zamanda foruma üye oldum 2016 dan beri kendim için çalışıyorum siber güvenlik alanında 4 yıldır profesyönel anlamda kendim için birçok iş yaptım daha çok grey hacking yapıyorum ve şu aralar türkiye için iş yapıyorum profesyönel olduğum alanlarda network,linux ve ağ saldırıları yer alıyor geçen seneye kadar yaptığım işlerin kayıdını almaya başladım ve biraz ara verdikten sonra devam etmeye karar verdim

burdan inceleyebilirsiniz bunun önceside var fakat başka sayfalar kapatıldığı için göstermeye gerek yok

Team Star

Mareşal
Yönetici
Mareşal

Hoşgeldiniz

UninVited

Mareşal
Yönetici
Mareşal

Aramıza Hoşgeldiniz.

JADE

İstihbarat Tim Lideri
Yönetici
İstihbarat Tim Lideri

Hoşgeldiniz

MaSTeR

Asteğmen
Asteğmen

Hoşgeldiniz.

mergen

Asteğmen
Asteğmen

Hoş geldiniz

AKINCI

Asteğmen
Asteğmen

yakın zamanda foruma üye oldum 2016 dan beri kendim için çalışıyorum siber güvenlik alanında 4 yıldır profesyönel anlamda kendim için birçok iş yaptım daha çok grey hacking yapıyorum ve şu aralar türkiye için iş yapıyorum profesyönel olduğum alanlarda network,linux ve ağ saldırıları yer alıyor geçen seneye kadar yaptığım işlerin kayıdını almaya başladım ve biraz ara verdikten sonra devam etmeye karar verdim

burdan inceleyebilirsiniz bunun önceside var fakat başka sayfalar kapatıldığı için göstermeye gerek yok
hoş geldin