Neler yeni

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

• Her Akşam Saat 21.00'da Website Hack Eğtimi Verilmektedir. Sizlerde Bir Tıkla Bu Eğtime Katılabilirsiniz. Hemen Katıl
  • Vatan Diye Bir Hastalığa Tutulduk. Allah Şifa Mifa Vermesin. O Şimdi Asker UNİNVİTED
  • Türk Siber Konseyi Siber Savaşcı Katılım Formu (Grup Alımı İçin Tıkla)
  • Vatan Ugruna Can Alip Can Verenlerin Serefine / In h those who gave their lives to the Turkey

All Tools

Reklam Ver Reklam Ver

XrebelX

Asteğmen
Asteğmen

Arkadaşlar merhaba;

Bugün sizlere appcreator’den yaptığım uygulamayı tanıtmak istiyorum. Uygulamamın ismi ALL TOOLS. Uygulamanın içinde yazılım dili eğitimleri var, hack eğitimleri var, termux eğitimleri var, birbirimizin fikrini alabildiğimiz ve konuşabildiğimiz sohbet kısmı var, oyun hileleri kısmı var(Sürekli güncel), bedava yöntemler var, derslerle ve ödevler ile ilgili kısımlar var, bedava kupon kodları var, indirmeden oyun oynayabilceğiniz eğlence kısmı var kısacası adındanda anlaşılcağı üzere herşey var.

Hem sizlerden içerik fikri hemde görüşlerinizi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Uygulama içeriğini zengileştirmek ve fikrinizi almak yeni konular eklemek gibi şeylerin sayesinde daha çok insana ulaşabilir ve bu sayede insanlara bir nebze de olsa fayda sağlamış oluruz diye düşünüyorum.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

VirüsTotal;

İndirme Linki;
Screenshot_2021-07-26-16-46-43-803_all.tools3.jpgScreenshot_2021-07-26-16-46-34-253_all.tools3.jpgScreenshot_2021-07-26-16-46-28-596_all.tools3.jpgScreenshot_2021-07-26-16-46-24-747_all.tools3.jpg